Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – dowiedz się, jak bardzo może odmienić twój dom!

Szukasz rozwiązania, dzięki któremu zadbasz nie tylko o siebie i najbliższych, ale również zadbasz o przyszłość planety? Odpowiedzią na to wszystko jest dzbanek filtrujący! Brzmi nieźle? Poznaj szczegóły i już dziś podejmij decyzję!

 

Dzbanek z filtrem na wodę – dlaczego warto?

Chcesz sięgnąć po funkcjonalny sprzęt kuchenny? Postaw na dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem i każdego dnia odkrywaj jego możliwości! To ty decydujesz co „dostarczy” dzbanek z filtrem. W jaki sposób? Za „pośrednictwem” filtrów – chcesz usunąć smak i zapach chloru z wody kranowej? Postaw na Filtr Standard. Chcesz wzbogacić wodę kranową w wybrane pierwiastki? Postaw na filtr Magnezowy Mg+ Classic. Chcesz podnieść pH wody kranowej (alkaliczna woda to doskonały sposób na walkę z zakwaszeniem organizmu)? Postaw na filtr Alkaliczny pH+ Classic. A może chcesz zadbać o swoje sprzęty AGD? W tym przypadku postaw na filtr AGD Classic i pozbądź się kamienia kotłowego. Jak widzisz potencjał, jaki drzemie w dzbanku z filtrem, jest naprawdę ogromny. Tylko od ciebie zależy, co wybierzesz! Dzbanek z filtrem na wodę to nie tylko skuteczność, ale również wyjątkowy design, dzięki temu doskonale wkomponuje się w wystrój twojej kuchni. Warto również pamiętać, iż każdy dzbanek filtrujący wyposażony jest we wskaźnik manualny lub LED sensor, który przypomni o terminie wymiany filtra.

 

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – który wybrać?

Przekonały cię powyższe argumenty, ale nie wiesz który model wybrać? Postaw na dzbanek filtrujący Crystal od polskiej marki Dafi! Dlaczego? Poniżej znajdziesz odpowiedź:

– dzbanek został wykonany z wysokiej jakości szkła

– dzbanek jest efektywnie zaprojektowany, a precyzyjne zaokrąglenie gwarantują łatwe nalewanie wody

– ergonomiczna rączka zapewnia stabilne utrzymanie w dłoni, tym samym ułatwia przenoszenie dzbanka

– antypoślizgowa podstawa gwarantuje stabilność na każdej powierzchni

– czytelny wskaźnik LED sensor przypomina o comiesięcznej wymianie filtra

– 1 filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych

 

Dzbanek filtrujący – co możesz zyskać?

– zaoszczędzisz czas, pieniądze i siłę (uwolnisz się od kupowania i wnoszenia do domu zgrzewek wody sprzedawanych w jednorazowych opakowaniach)

– będziesz EKO (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań nawet o 5 kg miesięcznie!)

– zapewnisz sobie komfort i wygodę użytkowania (będziesz miał smaczną filtrowaną wodę kranową zawsze pod ręką)

– zadbasz o swoje sprzęty ADG (usuniesz kamień kotłowy)

 

Przeznaczenie filtrowanej wody kranowej:

– gotowanie

– pojenie zwierząt

– zimne napoje

– posiłki dla dzieci

– kawa lub herbata

Zmień swój dom jedną decyzją. Gotowy? Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem możesz kupić już dziś na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Wejdź, znajdź model dla siebie i odkryj nową jakość w swoim domu.

Leave a Comment