jak zyskać przyjaciół

Jak być atakcyjną dla innych? Jak być pewną siebie? Co robić, aby ludzie nas dobrze odbierali? Dziś mam dla Was kilka prostych wskazówek. Jestem pewna, że dzięki tym wskazówom zyskasz pewność siebie a nowi znajomi o Tobie nie zapomną 🙂 

Jak być atrakcyjną dla innych? Jak czuć się dobrze w swojej skórze?

Z tego wspisu dowiesz się:

•jak być atrakcyjną dla innych
•jak zyskać pewność siebie
•jak budować przyjacielskie relacje z innymi

 

Jak być bardziej atrakcyjną?

 

Dziś postaraj się wprowadzić w życie kilka prostych trików 🙂

♥ Wstawaj i kładź się spać o tej samej porze codziennie – 7-8 godzin snu sprawi, że twoje ciało i mózg będą zregenerowane. Nie wystarczy porządnie się wyspać tylko w weekend, mózg potrzebuje codziennej regeneracji.

♥ Uśmiechnij się do siebie w lustrze, powiedz sobie komplement i zrób delikatny makijaż – dzień już rozpoczął się pięknie 🙂

♥ Nie obgryzaj skórek i paznokci – po pierwsze zadbane dłonie to wizytówka kobiety, po drugie, widok osoby obgryzającej paznokcie nie należy do przyjemności, więc unikaj tego! Jeśli obgryzasz skórki czy paznokcie ze stresu, to postaraj się kremować dłonie jak najczęściej – krem nie jet smaczny, dzięki czemu odechce ci się pchać palce do ust.

♥ Nie przesadzaj z perfumami – zapach, który podoba się tobie niekoniecznie musi pasować ludziom wokół, tym bardziej zbyt duża ilość perfum może być dusząca. Pamiętaj – jedno psiknięcie za uchem wystarczy ;p

♥ Pisz i mów poprawnie – czytaj jak najwięcej i słuchaj podcastów inspirujących ludzi.

♥ Nie plotkuj, nie obgaduj innych – mów w towarzyswie miłe rzeczy o innych i o rozmówcach, komplementuj rozmówców, uśmiechaj się do nich.

♥ Jeśli towarzysz opowiada Ci jakąś historię, nie opowiadaj czegoś podobnego ze swojego życia – okaż wsparcie i zainteresowanie.

♥ Nie jedz fastfoodów, unikaj jedzenia na mieście – skup się na eleganckim jedzeniu, zasługujesz na to 🙂

♥ Nie garb się, stój prosto – dzięki temu sylwetka wygląda zgrabniej i szczuplej 🙂

 

Koniecznie dajcie znać, czy jeszcze coś powinno znaleźć się na tej liście. Co robicie aby zrobić dobre wrażenie na innych? Co pomaga wam w stawaniu się lepszą wersją siebie?

Ściskam
A.

Leave a Comment